Usługi porządkowe

Oferujemy szeroki zakres  usług związanych z kompleksowymi pracami porządkowymi.

Zachowujemy jednocześnie dogodny i stabilny poziom cen. Każdy klient zawsze traktowany jest indywidualnie a do każdego kontraktu przydzielany jest  kierownik, osoba pozostająca stale do dyspozycji, klienta. Proponujemy min.:

Nasz personel ubrany jest w jednolite stroje firmowe a każdy z pracowników posiada identyfikator osobowy. Pracownicy stosują się ściśle do przepisów obowiązujących na terenie obiektu, o których dowiadują się na wcześniej przeprowadzonych szkoleniach. Posiadają także wiedzę z zakresu BHP i przepisów przeciwpożarowych. Na bieżąco kontrolujemy  jakość świadczonych usług  a personel dobierany jest ściśle do potrzeb zleceniodawcy – z zaświadczeniem o niekaralności i  aktualnymi badaniami lekarskimi.

Proponujemy także kompleksowe usługi:

  • sprzątanie obiektów przemysłowych,
  • sprzątanie obiektów magazynowych,
  • sprzątanie powierzchni hotelowych,
  • sprzątanie jednostek służby zdrowia,
  • sprzątanie szkół,
  • sprzątanie mieszkań i domów.

Zapraszamy do współpracy!


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52