Ochrona obiektów handlowych

Ochrona obiektów handlowych

Pracownicy firmy Saper są jednolicie umundurowani i posiadają nowoczesne środki łączności bezprzewodowej. Działają zgodnie z opracowanymi dla poszczególnych stanowisk procedurami. Na życzenie zleceniodawcy pracują również w ubraniach cywilnych, poruszając się wśród klientów w sklepach, galeriach, w pełnej gotowości do podjęcia akcji zapobiegającej zniszczeniu lub kradzieży mienia, towaru.

Ochrona centrum handlowego

Centra handlowe i sklepy to jedne z najtrudniejszych i najbardziej wymagających obiektów. Pracownicy ochrony codziennie stykają się z realnymi zagrożeniami min.:

  • kradzieżą towaru dokonywaną przez klientów,
  • kradzieżą towaru dokonywaną przez personel sklepu,
  • niszczeniem towarów i mienia,
  • niekonwencjonalnymi i agresywnymi zachowaniami klientów.

Dlatego efektywna i dobrze zorganizowana ochrona może przynieść realne i wymierne korzyści finansowe, ograniczając straty.

Saper Ogólnopolska Agencja Ochrony


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35