Ochrona osób i mienia

Zatrudniamy doświadczonych oraz dobrze przeszkolonych pracowników, w zakresie zagadnień związanych z ochroną.

Pracownicy firmy ochroniarskiej Saper podlegają stałemu procesowi podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i skuteczność świadczonych usług.

W naszej ofercie znajduje się:

Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w branży. Saper realizuję usługę ochrony na terenie całego kraju, m.in. w następujących miastach – Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Kraków.

Profesjonalna ochrona z wykorzystaniem zabezpieczenia elektronicznego

Preferujemy połączenie ochrony fizycznej z wykorzystaniem zabezpieczenia elektronicznego. W razie konieczności w każdym chronionym przez naszą firmę obiekcie montujemy urządzenie monitorujące, a wszystkich pracowników ochrony wyposażamy w kieszonkowe przyciski antynapadowe.

W załogach interwencyjnych pracują ludzie, którzy gotowi są podjąć wszelkie dopuszczalne prawem działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia w ochranianych obiektach. Ich zadaniem jest dotarcie do zagrożonego obiektu w ciągu kilku minut od wezwania.

Pracownicy ochrony są jednolicie umundurowani posiadają emblematy firmy. Wyposażeni są w niezbędny sprzęt ochrony osobistej oraz bezprzewodowe środki łączności radiowej wysokiej jakości. Umundurowanie oraz wyposażenie pracowników ochrony dostosowujemy również do życzeń klientów.

Pracownicy działu handlowego i działu ochrony firmy Saper przeprowadzają szczegółową analizę potrzeb klientów w zakresie właściwej ochrony i zabezpieczenia mienia. Biorą pod uwagę charakter obiektu, jego kubaturę, lokalizację oraz potencjalne zagrożenia wynikające z możliwości kradzieży lub dewastacji mienia. W zakres naszych usług wchodzi także ochrona fizyczna anglojęzyczna.

Jesteśmy rzetelną i profesjonalną formą; posiadamy ogromne doświadczenie, co daje gwarancje wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

Działamy na Śląsku i w całej Polsce, m.in. w takich miastach jak Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Wrocław.

Ogólnopolska Agencja Ochrony Saper Zaprasza do współpracy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz